Dostawa

Zamówienia złożone w naszym sklepie dostarczamy do Was korzystając z:

  • usług kurierskich - stały koszt przesyłki wynosi 17,00 zł brutto
  • paczkomatów- stały koszt przesyłki wynosi 13,00 zł brutto

Jeśli wartość zamówienia przekroczy 250 zł, wtedy możesz skorzystać z darmowej dostawy.

Czas dostawy uzależniony jest od opcji dostawy, którą wybierzesz. 

Podane terminy doręczenia paczki są terminami przewidywanymi, jednak nie są one przez kurierów gwarantowane. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnione doręczenie przesyłki ani za zniszczenie przesyłki w trakcie transportu. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu należy sporządzić przy kurierze protokół szkody.

Godziny doręczenia przesyłki:

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze w godzinach swojej pracy, jednak dokładna godzina dostarczenia paczki zależy od miejsca dostawy, oraz firmy kurierskiej. Często kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie mają takiego obowiązku. Jeśli chcesz ustalić, co się z paczką dzieje, należy skontaktować się z kurierem, którego usługi zostały wybrane.

Paczkomaty InPost działają przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Przy tej formie dostawy, paczkę możesz odebrać o dowolnej porze.

Czas realizacji zamówienia:

Zamówienia zaczynają być realizowane od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Nasze produkty pakujemy i przekazujemy do wysyłki niezwłocznie, ale to czy zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych zależy od kilku czynników: godziny złożenia zamówienia, wybranej formy płatności (czyli także od momentu zaksięgowania wpłaty) oraz od wybranej formy wysyłki. 

Zazwyczaj zamówienia złożone od poniedziałku do piątku wysyłane są w czasie 3-5 dni roboczych. W przypadku kiedy nie ma danego produktu na stanie lub w momentach dużego natężenia zamówień wysyłka może potrwać dłużej.

W przypadku zamówień zestawów poszerzonych czas realizacji zamówienia i dostawy wynosi ok. 10 dni roboczych. W przypadku topperów personalizowanych czas realizacji zamówienia i dostawy wynosi ok. 7 dni roboczych.

Ze względu na dużą ilość zamówień informujemy, że realizujemy zamówienia zgodnie z kolejnością złożonych zamówień.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia, jeżeli obawiasz się, że może nie dotrzeć na czas.

Prosimy o wpisywanie w UWAGACH do zamówienia wszelkie szczegóły np. imię, wiek, termin imprezy, co przyśpieszy zamówienie. 

Jeżeli zależy Ci na czasie wybierz opcję dostawy KURIER.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl