Darmowa dostawa od 200 zł. 
Masz pytania lub potrzebujesz innego motywu zadzwoń do nas tel. 794 607 666
  
Zabawy na Halloween!
32.jpg

Halloween robi się bardzo modne w Polsce. Dzieci bardzo chętnie przebierają się w dynie, kościotrupy, a rodzice chętnie urządzają takie imprezy tematyczne. 

Czego się nie robi dla swoich dzieci:) Przecież każdy lubi dobrą zabawę i słodycze! Cukierek albo psikus jest mile widzianym i najczęściej używanym zwrotem tego dnia :)

Niezależnie od tego, czy urządzasz imprezę na Halloween czy imprezę z dyniami w roli głównej ta propozycja zabaw o tematyce dyniowej oferuje coś zabawnego dla każdego. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie! Pokażemy Ci kilka fajnych propozycji zabaw halloweenowych. Bierz dynie i do roboty!

Propozycja zabawy nr 1

Konkurs rzeźbienia dyni

Rzeźbienie z dyni to tradycja, która często jest głównym wydarzeniem jesiennych imprez. Dzieci i dorośli mogą wspólnie uczestniczyć w tej aktywności, pracując jako zespoły, aby stworzyć zwycięskie rzeźby dla kategorii takich jak najzabawniejsza, najstraszniejsza i najpiękniejsza dynia. Jeśli masz małe dzieci zorganizuj zamiast tego konkurs malowania dyni. Frajda murowana!

Propozycja zabawy nr 2

Przekaźnik dyniowy

Potrzebne Ci będą taczki lub spore wiaderka i spore ilości małych dyni.

Podziel gości na dwie drużyny. Daj każdej drużynie taczkę lub wiaderko. Połóż na ziemi dwa hula-hop (są to grządki z dyni). W miejscu oddalonym o kilka kroków od hula-hop ułóż tyle dyni, aby wypełnić każdy hula-hop . Niech członkowie każdej drużyny ustawią się w szeregu za hula-hopem. Na sygnał startu pierwsi gracze w kolejce muszą popchnąć swoje taczki lub wziąść wiaderka i kierować się w stronę dyń. Następnie umieścić jedną w środku, obrócić ją z powrotem i umieścić wewnątrz hula-hopu. Jeśli po drodze dynia wysypie się z taczki, gracz pchający ją musi wrócić i zacząć od nowa. Pierwsza drużyna, która zapełni grządkę dyniową, wygrywa.

Propozycja zabawy nr 3

Musical Dyniowy

Wydrąż i napełnij dynię małymi smakołykami. Możesz również kupić małe torebeczki w kształcie dyni. Niech gracze usiądą na podłodze w kręgu i podają dynię, gdy gra muzyka. Za każdym razem, gdy muzyka się zatrzymuje, gracz trzymający dynię wkłada rękę i zgarnia nagrodę. Kontynuuj, aż wszyscy wygrają błyskotkę. Radość gwarantowana!

Propozycja zabawy nr 4

Dyniowy spacer

Wytnij kształty kilku dużych dyń z pomarańczowego kartonu. Umieść liczbę na każdej dyni i przyklej ją do podłogi, tak aby tworzyły duże koło (lub kształt dyni).Włącz muzykę i pozwól gościom przejść od dyni do dyni podczas odtwarzania piosenki. Zatrzymuj muzykę w przypadkowych odstępach czasu. Kiedy muzyka się zatrzyma, wyciągnij numer z wiaderka z dynią i zawołaj go głośno. Osoba stojąca na tym numerze jest poza grą. Kontynuuj grę w ten sposób, aż zostanie tylko jeden gracz. On jest zwycięzcą. Inną odmianą tej gry jest wygranie nagrody przez każdego gracza, gdy zostanie wywołany jego numer.

Propozycja zabawy nr 5

Rzut monetą dyniową

Wydrąż dwie dynie. Połóż je na stole i podziel gości na dwie drużyny. Niech członkowie drużyn ustawią się za linią oddaloną o kilka kroków od dyni. Daj każdej drużynie wiadro groszy. Ustaw zegar na dwie minuty i poproś graczy, aby na zmianę wrzucali monety do dyni. Drużyna, która ma najwięcej monet w dyni, gdy dzwoni zegar, wygrywa grę. Słodka nagroda obowiązkowo się należy wygranej drużynie :)

Propozycja zabawy nr 5

Dyniowe stopy

Umieść kilka dużych wycięć z dyni na podłodze. Poproś gości, aby spacerowali i mieszali się podczas odtwarzania muzyki. Kiedy muzyka ucichnie, powiedz gościom, że muszą stanąć obiema stopami na jednej z dyń. Gdy wszyscy znajdą swoje miejsce na dyni, włącz muzykę i niech dzieci ponownie spacerują. Zdejmij jedną z dyni z podłogi i zatrzymaj muzykę. Powtarzaj ten proces i usuwaj dynie, eliminując wszystkich graczy, którzy nie mogą stanąć na dyni gdy zatrzyma się muzyka. Gracze, którzy pozostali na ostatniej dyni, są zwycięzcami.

Propozycja zabawy nr 6

Wyścig dyni i mioteł

Podziel graczy na dwie drużyny. Ustaw linię startu i mety. Daj każdej drużynie miotłę i stos małych dyń. Gracze muszą na zmianę używać miotły, aby przepychać wszystkie dynie przez linię mety. Pierwszy zespół, który to zrobi, wygrywa.

Propozycja zabawy nr 7

Kręgle z dyni

Pomaluj puste, plastikowe butelki po napojach lub sokach pomarańczową farbą. Ustaw je jak kręgle i poproś dzieci, aby rzuciły małą dynię (być może trzeba będzie usunąć łodygę) jak kulę do kręgli, aby je przewrócić.


Podobają Wam się nasze propozycje zabaw? :)

Życzymy Wam udanej imprezy Halloween!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.