Darmowa dostawa od 200 zł. 
Masz pytania lub potrzebujesz innego motywu zadzwoń do nas tel. 794 607 666
  

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na chrzest stanowią cudowny gest w stronę najbliższych osób

Chrzest generuje bardzo ważne wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i najbliższych im osób. Pociechę czeka pierwszy sakrament, który ma ogromne znaczenie w przypadku osób, wyznających wiarę chrześcijańską. Zazwyczaj po uroczystym obrzędzie następuje przyjęcie, upamiętniające daną okazję. Najpierw jednak musimy zająć się organizacją oraz kupnem najpotrzebniejszych dodatków. Na szczycie listy umieścilibyśmy zaproszenia na chrzest. Ich główną rolą jest wcześniejsze powiadomienie rodziny, przyjaciół o nadchodzącej imprezie. Dzięki temu ci zarezerwują sobie wyznaczony termin. Warto zrobić to odrobinę wcześniej, by nikogo nie zaskoczyć. Natomiast my dołożymy wszelkich starań, aby wysłane zaproszenie wyglądały znakomicie i niosły za sobą wartościową treść.

Nietuzinkowe zaproszenie na chrzest może obierać określony motyw

Istotne, by kartki odznaczały się pośród innych. Głównie obieramy kierunek związany z naturalnymi, jasnymi, pastelowymi elementami. Tym sposobem znajdziesz u nas zaproszenie na chrzest w wariancie kwiatowym czy chmurkowo-balonowym. Staramy się, aby przedstawione produkty wyglądały też elegancko. Całość ma być dostosowana do zaistniałej okazji, dlatego skupiamy uwagę na każdym najmniejszym szczególe. Jesteśmy przekonani, że nie będziesz zawiedziony dostępnymi zaproszeniami, a jedynie usatysfakcjonowany.

Dlaczego sami przygotowujemy zaproszenia na chrzciny?

Odpowiedź jest prosta. Chcemy, aby każdy detal był dopracowany i trwały. Efekty mogą delikatnie różnić się od zaprezentowanych zdjęć, ale stanowią wynik naszej ciężkiej pracy. Nie bierzemy pod uwagę masowej produkcji, a nieustannie przygotowujemy własnoręczne zaproszenia na chrzciny. Usztywniany papier sprawi, że całość będzie rewelacyjnie utrzymana w ryzach. Otrzymane zaproszenie zostanie przez Ciebie docenione dzięki wysokiej jakości, którą tworzymy my sami. Nasz zespół doskonale wie, jak robić to dobrze.

Spersonalizuj zaproszenie na chrzest święty, aby nadać mu unikatowości

Chętnie spersonalizujemy Twoje zaproszenie oraz nadamy mu osobistego charakteru. Zawsze możemy urozmaicić kartkę o konkretny tekst lub zmienić poszczególne elementy produktu. Kolor poszczególnych kwiatków czy może ich rodzaj? Bez wątpienia ustalimy ważne szczegóły projektu. Wystarczy się z nami skontaktować, a na pewno wspólnie znajdziemy dogodne rozwiązanie. Sięgnij po wybrane zaproszenie na chrzest święty i celebruj to wspaniałe wydarzenie wraz ze swoimi gośćmi. Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.