Darmowa dostawa od 200 zł. 
Masz pytania lub potrzebujesz innego motywu zadzwoń do nas tel. 794 607 666
  

Zaproszenia na Komunię

Zaproszenia na komunię jako naczelny element całego wydarzenia

Komunia to bardzo istotny moment celebracji w życiu naszego dziecka. Chcemy, aby całe wydarzenie było perfekcyjne. Przeważnie po uroczystości kościelnej najbliżsi udają się do domu lub lokalu na odświętny obiad. Jednak, aby przyjęcie mogło mieć miejsce, potrzebne są nam najpierw piękne zaproszenia na komunię, aby zgromadzić najważniejszych członków rodziny oraz przyjaciół. Tradycyjna forma sprawi, że przyszli goście zostaną w pewien sposób uhonorowani. Zawsze też znacznie przyjemniej jest otrzymać kartkę osobiście, szczególnie, jeżeli wygląda rewelacyjnie. Właśnie my zadbamy o to, żeby zaproszenie przybrało cudowny, elegancki kształt. Nie musisz martwić się szczegółami, zamawiając jeden z dostępnych wariantów produktu. Dzięki temu zyskasz odrobinę spokoju i wytchnienia podczas intensywnych przygotowań.

Prezentujemy zaproszenia na komunię świętą w różnorodnych wzorach

Zawsze liczy się dla nas oryginalne podejście do oferowanych produktów. Znajdziesz więc u nas rozmaite wersje zaproszenia na komunię świętą. Jeżeli chodzi o kolor, to będą dominować tutaj raczej jasne barwy. Biel, beż, pudrowy róż, jasny brąz. Takie połączenia sprawdzą się tutaj najlepiej. Z kolei w kwestii wzornictwa ogromną rolę odgrywają dodatki takie jak subtelne kwiatki, koronka bądź też ciekawy nadruk. Całość ma być docelowo bardzo minimalistyczna, lecz jednocześnie zachwycająca.

Każde zaproszenie na komunię ręcznie robione to nasza mała duma

To, co odznacza Zaczarowane Przyjęcie, to fakt, że wszystkie zaproszenia są przygotowywane przez nasz zespół. Powyższe zaproszenia na komunię ręcznie robione wyróżnia włożone w nie serce. Finalne realizacje różnią się czasami od opublikowanych zdjęć. Jednak mamy do czynienia z drobnymi detalami, które nadają Twojej kartce jednocześnie indywidualny charakter. Zaproszenia będą natomiast jak najbardziej zbliżone do tych, które prezentujemy na stronie internetowej.

Do tego korzystamy tylko z trwałych materiałów

Użyte przez nas materiały mają zapewnić wytrzymałość. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której poszczególne części zaproszenia przykładowo odpadłyby w krótkim czasie. Wszystko zostaje przez nas dopieszczone, a usztywniany papier nadaje odpowiednią trwałość produktowi. Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany wysoką jakością danych artykułów, zresztą, przekonaj się sam. Jeżeli najdą Cię jakieś wątpliwości lub masz konkretne pytania, nasz zespół chętnie na nie odpowie. Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.